Scroll Top

Bağdat Caddesi Restoran

Bağdat Caddesi Restoran

Artois Cadde, Bağdat Caddesi‘nde konumlanmış olan şık ve sıcak atmosferiyle dikkat çeken bir restoran.

Restoranın en özel bölümlerinden biri olan şarap mahzeni, her damak tadına uygun zengin bir şarap koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Eski dünya şaraplarından yeni dünya şaraplarına kadar geniş bir yelpazede şarapları barındıran mahzenimizdeki şarapların çoğu organik veya biyodinamik olarak yetiştirilmiş ve üretilmiştir.

Bu sayede misafirlerimize hem sağlıklı hem de lezzetli bir şarap deneyimi sunuyoruz.

Chef HazerAmani

Menüde, Şef Hazer Amani imzalı sıradışı lezzetler ve yaratıcı sunumlar öne çıkıyor. Menüdeki her yemek, özenle seçilmiş malzemeler ve profesyonel bir sunumla hazırlanıyor. Restoranımızda sunulan yemeklerin kalitesi ve lezzeti kadar, sunduğumuz hizmet ve atmosfer de misafirlerimizin memnuniyeti için büyük önem taşıyor. Restoranımızda her detay, sizin için özenle düşünülüyor. İster özel bir kutlama, ister iş toplantıları veya romantik bir akşam yemeği olsun, konuklarımızın her türlü isteğini karşılamak için hazırız.

Artois Cadde, Bağdat Caddesi’nde sunduğumuz özel lezzetler, imza kokteylleri, zengin şarap koleksiyonumuz ve samimi atmosferimizle, unutulmaz bir yemeğin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Kendi mutfağımızın geleneksel lezzetlerini modern dokunuşlarla birleştirerek, sıradışı lezzetler ortaya çıkarıyoruz.

Siz de sevdiklerinizle birlikte keyifli bir kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği deneyimi yaşamak istiyorsanız, Artois Cadde’ye bekliyoruz.

Şarap Mahseni
Rezervasyon