Scroll Top

KİŞİSEL VERİLERİN KULLANILMASI, BİLGİLENDİRME VE GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

07.04.2016 tarih ve 29677 sayılı Resmî Gazete ’de 6698 sayılı “KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU” yayımlanmıştır.

Procist İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’nin anlayışını, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak www.artois.com.tr  adresinden müşterilerinin, kendisine erişimini sağlamaktadır.

www.artois.com.tr web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla, iş başvuru formu, newsletter üyelik, bilgi talep formu ve broşür indirebilmek için e-posta girişi ile sitemize vermiş olduğunuz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı iş bu “Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir.

Web sitemizden verilen hizmetlerde müşterilerimizden alınan bilgilere yetkisiz erişimlerin engellenmesi için Procist İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

www.artois.com.tr  web sitesinden, yalnızca başvuru amaçlı bilgi girişi yapılmakta olup, müşterilerimizin tarafımıza vermiş olduğu bilgilerin, diğer web sitemizi kullanan kullanıcılar tarafından görüntülenmesinin veya değiştirilmesinin engellenmesi için Procist İletişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Rezervasyon