Scroll Top

BAĞDAT CADDESİ YILBAŞI MEKANLARI 

Bağdat Caddesi’nde Yılbaşı Coşkusu!

Bağdat Caddesi, İstanbul’un nezih semtlerinden biri olarak her dönemde özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Bu yılbaşı, Artois Cadde, dünyaca ünlü şeflerin özel hazırladığı menü ve kokteyller eşliğinde unutulmaz bir yılbaşı şölenine ev sahipliği yapıyor. “Dünyaca ünlü şeflerin Yılbaşına özel hazırladıkları MENÜ ve KOKTEYLLER eşliğinde, sizleri hafızalarınızdan silinmeyecek bir yılbaşı şölenine davet ediyoruz.” sloganıyla tüm lezzet tutkunlarını bekliyor.

Lezzet Dolu Bir Başlangıç: Şeflerin İmzasıyla Yılbaşı Menüsü

Artois Cadde, Yılbaşı için özel olarak hazırlanan menüsüyle damakları şenlendiriyor. Dünya mutfaklarından ilham alan şeflerin dokunuşlarıyla hazırlanan özel yılbaşı menüsü, misafirlere unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatacak. Menüde yer alan özel tatlar ve sürpriz lezzetlerle dolu bir akşam sizi bekliyor.

Kokteyllerle Çoşan Bir Yılbaşı Atmosferi

Artois Cadde, birbirinden özel yılbaşı kokteylleri ile geceyi daha da renklendiriyor. Deneyimli mixologistler tarafından hazırlanan özel kokteyller, damaklarda bıraktıkları izleri ile unutulmaz bir yılbaşı atmosferi oluşturuyor. Yılbaşı gecesine özel olarak hazırlanan kokteyl menüsü, içki tutkunlarını mest edecek.

80’ler ve 90’lar Müziğiyle Canlı DJ Performans

Gecenin sürpriz etkinlikleri arasında, unutulmaz 80’ler ve 90’lar müziğiyle dolu bir canlı DJ performansı da yer alıyor. Gece boyunca nostalji dolu şarkılarla dans ederken, geçmişe duyulan özlemle dolup taşacaksınız. Artois Cadde, müzik ziyafeti ile Yılbaşı gecesini unutulmaz kılacak.

Rezervasyon Bilgileri ve Detaylar

Bağdat Caddesi’nin kalbinde, Artois Cadde’tde geçireceğiniz bu özel gecede yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Rezervasyon için 0850 460 02 78 numarasını arayabilirsiniz.

Bağdat Caddesi’nde unutulmaz bir Yılbaşı gecesi için Artois Cadde, lezzet, eğlence ve nostaljiyi bir araya getiriyor. Siz de bu muhteşem atmosferde sevdiklerinizle birlikte 2024’e merhaba demek için hazır olun!

Yılbaşı Cadde
Yılbaşı Cadde
Rezervasyon