Scroll Top

Mantı Workshop

When

Mayıs 20, 2024    
4:00 pm - 5:00 pm

Where

Event Type

Artois Cadde, çocuklara yemek yapma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla bir Mantı Workshop düzenliyor.

Mantı Workshop, çocukların yaratıcılıklarını, el becerilerini ve takım çalışmasını geliştirmelerine olanak tanır. Çocuklar, workshop sırasında mantı hamuru hazırlama süreci hakkında bilgi edinirler ve mantı yapımında kullanılan malzemeleri öğrenirler. Daha sonra, çocuklar kendilerine verilen malzemelerle kendi mantılarını tasarlarlar.

Workshop sırasında çocuklar, birbirleriyle birlikte çalışarak mantılarını hazırlarlar. Bu sayede, takım çalışması becerileri gelişir ve çocuklar birbirleriyle etkileşim kurarak sosyal becerilerini de geliştirirler. Aynı zamanda, workshop süreci çocuklara sorumluluk alma ve özgüven kazandırır.

Mantı Workshop, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinlik sunar. Yaratıcılık, takım çalışması ve yemek yapma becerileri gibi birçok farklı alanı kapsayan workshop, çocukların kendilerini geliştirmeleri ve eğlenmeleri için harika bir fırsat sunar.

 

Rezervasyon