Scroll Top

KADIKÖY Şarap Evi

Kadıköy’ün en özgün şarap evlerinden biri olan Artois Cadde olarak, Bağdat Caddesi’nin hareketli ritmine eşlik ediyoruz. Kadıköy şarap evi kültürünü zenginleştirmek için İstanbul’un bu canlı semtinde, birbirinden özel lezzetleri ve etkinlikleri barındıran sokakları arasında sizi farklı bir deneyime davet ediyoruz.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en seçkin şaraplarını bünyemizde barındırıyoruz. Hem yerel hem de uluslararası birçok şarap markasıyla, siz değerli misafirlerimize geniş bir deneyim yelpazesi sunma amacındayız. Ama elbette, Artois Cadde sadece şaraplarıyla sınırlı değil. Menümüzdeki enfes yemeklerimiz, seçtiğiniz şaraplara eşlik ederek damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakacak.

Dekorasyonumuzda da sizi evinizde hissettirecek sıcak bir atmosfer yaratma gayesindeyiz. Ahşap detaylarımız, konforlu oturma alanlarımız ve şarap raflarımız, hem modern bir ambiyans yaratıyor hem de sizi adeta Avrupa’nın bir köşesine taşıyor.

Bir Kadıköy klasiği olan Bağdat Caddesi’nin dinamik atmosferinde, kaliteli bir şarap eşliğinde doyasıya yaşamak için sizi Artois Cadde Şarap Evi’ne bekliyoruz. Hem lezzetli yemeklerimizle, hem de eşsiz şarap çeşitliliğimizle sizi memnun etmek için buradayız.

Bir sonraki Kadıköy ziyaretinizde, bizi de anılarınıza dahil etmeyi unutmayın!

Rezervasyon